Szanowni Narzeczeni,

Przed Wami wielki dzień. Ślub to dzień wyjątkowy, to czas, od którego zaczyna się Wasza dalsza wspólna droga w przyszłość, już jako mąż i żona. To pierwszy krok w podróży życia razem. Ten dzień, wspominać będziecie do końca życia patrząc na fantastyczne, kolorowe fotografie, pełnych uśmiechu, sympatii i miłości Was. To właśnie one i Wasze wspomnienia pozostaną na zawsze w pamięci. To dzięki nim za kilkanaście albo kilkadziesiąt lat powrócicie pamięcią do tego ważnego momentu w Waszym życiu. Chwili, w której w cudownym miejscu powiedzieliście sobie „TAK”. Ślub to jedyna taka podróż w życiu – tutaj nie ma miejsca na testowanie.

.

Lidia Wandas

kontakt: lidia@jedziemynawakacje.pl  Tel. 0048 609 42 44 78

Organizacja ślubów za granicą oraz w Polsce Oferta dla wymagających

Wykształcenie: Zarządzanie i Marketing w Turystyce na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Doświadczenie: jako pilot i rezydent dla wielu Touroperatorów na licznych kierunkach, najdłużej współpracując z Orbis Travel na stanowisku Destination Manager. Od kilku lat właścicielka biura podóży – specjalizacja podróże romantyczne. Pomysłodawczyni 5 Events – Kreatywny ślub w Polsce i za granicą Blisko  100 ślubów za granicą osobiście zorganizowanych. Ciągłe poszukiwanie nowych kierunków, romantycznych miejsc. Koordynacja pracy konsultantek 5 Events  na licznych kierunkach ślubnych.

O sobie: Dziś mam największą przyjemność zwiedzać, podróżować i dzielić się ciągle zdobywanym doświadczeniem z innymi. Najbardziej przyjemną rzeczą prócz podróżowania jest organizowanie podróży, ślubów a nade wszytko spełnianie marzeń o wyjątkowych ślubach.  Kiedy tylko czas pozwala osobiście uczestniczę w ślubach naszych Par Młodych zarówno w Polsce jak i za granicą. Ich zadowolenie, uśmiech na twarzy, łzy szczęścia radość najbliższych i świadomość spełnionego marzenia jest wyjątkowym momentem. Kiedy słyszę, że ślub przerósł wyobrażenia sama  mam łzy szczęścia w oczach.

Miejsce, do którego mogłabym wiecznie wracać: Grecja, a w szczególności wyspy greckie – nigdy dosyć, ponadto Teneryfa, czyli europejska egzotyka, nieskazitelna Nowa Zelandia, mistyczna Tajlandia.

Najpiękniejsze pamiątki z podróży: Wspomnienia, uśmiechy, fantastyczne znajomości, które trwają do dziś, fotografie.

.

Agnieszka Gala

kontakt: agnieszka@jedziemynawakacje.pl   0048 79 11 555 55

Specjalizacja: Śluby egzotyczne: Bali, Dominikana, Bali, Tajlandia oraz kierunki bliższe: Włochy, Cypr

Wykształcenie: Zarządzanie i Marketing w Turystyce na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie

Doświadczenie: jako pilot i pracownik kilku biur podróży w Krakowie. Koordynacja ślubów, dobór ofert, śluby „szyte na miarę”.

O sobie: każde z miejsc, które widziałam miało w sobie coś niezwykłego, ale nie każde będzie się wszystkim podobać dlatego doradzanie w wyjazdach daje mi sporo frajdy. Jako młoda mama z przyjemnością pomogę również w doborze wypoczynku rodzinnego.

Miejsce, do którego mogłabym wiecznie wracać: Rzym, Toskania Nigdy nie zapomnę: deszczowych chmur nad Toskanią, „kantoru” wymiany walut na masce mercedesa w Albanii, oświetlonej Bazyliki Sacre Coeur w Paryżu o północy, delty Nilu z okien samolotu, zachodu słońca na Korfu … każdy wyjazd zostawił w moich wspomnieniach swój niepowtarzalny ślad.

Najpiękniejsze pamiątki z podróży: zdjęcia, pocztówki, drobiazgi charakterystyczne dla danego miejsca.

.