Ślub na Zakynthos (Grecja)

Ślub na Zakynthos

GRECJA

Pakiet ślubny – ślub cywilny na Zakynthos

Pakiet płatny tylko przez Parę Młodą (jednorazowa opłata)

konsultacje z zakresu przygotowania niezbędnych dokumentów, by ślub zawarty w Grecji był ważny w Polsce

 • opłaty za uwierzytelnienie i przysięgłe tłumaczenie z języka polskiego na język grecki
 • 6 dokumentów cywilnych (dodatkowe dokumenty oraz dokumenty w innym języku niż polski za dopłatą)
 • sprawdzenie dokumentów z greckimi władzami
 • wszelkie opłaty administracyjne po stronie greckiej
 • koordynacja dnia ślubu w języku polskim
 • zapewnienie świadków – jeżeli zajdzie taka potrzeba
 • opłata za przysięgłe tłumaczenie aktu małżeństwa z języka greckiego na język polski
 • ubezpieczenie turystyczne w dniu ślubu (NNW oraz KL) dla Pary Młodej
 • transfer w jedną stronę dla Pary Młodej w dniu ślubu z hotelu na miejsce ceremonii (odległość do maks. 5 km, możliwość rozszerzenia za dopłatą)
 • opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny za Parę Młodą

oraz

 • bukiet dla Panny Młodej (kwiaty sezonowe, kolor do wyboru)
 • butonierka dla Pana Młodego (nawiązująca do bukietu Panny Młodej)
 • stolik z delikatną dekoracją (świeże kwiaty za dopłatą)
 • opłata za wynajem miejsca ceremonii (jeżeli jest wymagana)
 • tłumaczenie ceremonii na język polski

oraz, w przypadku ślubu z rejsem łodzią

 • wynajem łódki do 6 osób (ok. 3 h rejsu – od momentu wypłynięcia do powrotu do portu), transport łodzią z portu do zatoki oraz z zatoki do portu Pary Młodej, ewentualnych Gości Weselnych, celebranta, przedstawiciela naszego biura (tłumacza ceremonii) ewentualnych dekoracji i fotografa
Slub-na-Zakinthos

Marzysz o ślubie na Zakynthos?

Masz pytania, wypełnij formularz. Nasza ślubna menedżerka skontaktuje się z Tobą.

Ślub na Zakynthos

MIEJSCE 1

Piaszczysta publiczna plaża, gdzie tło stanowi piękny widok na sąsiednią wyspę – Kefalonię.

Piaszczysta plaża – 2050 Euro

MIEJSCE 2

W jednym z portów Zakynthos znajduje się malowniczy mostek prowadzący na prywatną wyspę Cameo. Ceremonia w tym miejscu gwarantuje magiczny klimat. Jest często wybieranym miejscem, dlatego należy ją rezerwować z dużym wyprzedzeniem.

Wyspa Cameo – 3800 Euro

MIEJSCE 3

Białe klify, błękitne groty, wapienne kamyczki i turkusowa woda tworzą wyjątkowe miejsce na ślub. Plaża jest dostępna wyłącznie od strony wody, co oznacza, że można tam dotrzeć tylko łodzią. To czyni dzień ślubu wspaniałą przygodą i niezapomnianym przeżyciem. To dziewicze miejsce jest zazwyczaj puste, a nieliczni turyści przybywają małymi, prywatnymi łódkami, aby kąpać się w krystalicznie czystej wodzie.

Plaża Zakochanych – 2850 Euro (powyżej 6 osób konieczne są dopłaty za większą łódkę)

MIEJSCE 4

Półwysep, otoczony ze wszystkich stron piękną wodą, doskonale nadaje się dla par ceniących zjawiskowe widoki na morze.

Romantyczny półwysep – 2100 Euro

MIEJSCE 5

Wasz ślub może mieć miejsce w jednym z ogrodów restauracji lub na tarasie. Wszystkie z pięknym widokiem na błękitne morze. Kilka kroków od miejsca ceremonii można zorganizować uroczystą kolację lub zabawę weselną do rana. Skontaktuj się z nami, aby poznać nasze propozycje.

Ogród/taras restauracji lub hotelu – 2550 Euro (cena zależy od wybranego miejsca ślubnego)

MIEJSCE 6

Tajemnicze ruiny dworku otoczone pięknym ogrodem oliwnym.

Zabytkowe Kalipado – 2600 Euro

MIEJSCE 7

Zorganizuj swój ślub w urokliwym ogrodzie oliwnym i stwórz niezapomniane wspomnienia wśród wiekowych drzew, pachnących ziół i śródziemnomorskiego klimatu. Wyjątkowa sceneria, pełna naturalnego piękna i spokoju, zapewni romantyczną i intymną atmosferę na ten wyjątkowy dzień. Urok ogrodu oliwnego sprawi, że Twój ślub będzie nie tylko piękny, ale także niezwykle magiczny i wyjątkowy.

Gaj oliwny – 3500 Euro

MIEJSCE 8

Urząd Stanu Cywilnego – 1500 Euro

Do ceny pakietu ślubnego należy doliczyć pakiet turystyczny (przelot, transfer do/z hotelu, zakwaterowanie, wyżywienie, ubezpieczenie) dla Pary Młodej oraz Gości.

 

Zapytaj nas o pakiet turystyczny: slub@slubzagranica.info
Cena za pakiet ślubny jest aktualna w wybranych terminach oraz wraz
z rezerwacją pakietu turystycznego w biurze 5 Events.
Cena za pakiet ślubny bez rezerwacji pakietu turystycznego w naszym biurze + 30 Euro/os.

Zainteresowanych ślubem cywilnym na Zakynthos zapraszamy
w pierwszej kolejności do kontaktu telefonicznego:

 

tel. 1: 00 48 600 612 743

tel. 2: 00 48 12 411 11 55

 

Można również umówić rozmowę z konsultantką ślubną przesyłając wiadomość (numer telefonu, dni i godziny, w jakich można się kontaktować) na adres e-mail: slub@slubzagranica.info

 

Biuro działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 18:00.
W razie nieotrzymania wiadomość zwrotnej w przeciągu 2 dni roboczych prosimy w pierwszej kolejności o sprawdzenie folderu SPAM a następnie kontakt telefoniczny z biurem.

Nagrody i wyróżnienia

Globetrotter

DWP ACE Planner Award 2019 (Region: Europa) – Dubaj 2019

Bridelle
Zankyou Polska

Najlepsi w branży organizującej śluby za granicą

Luxury Travel

Wedding Specialist of The Year 2017 – Poland

LTG Wedding
Awards 2019

Destination Planner of the Year – Poland – dla marki Premium Wedding by Lidia2W

Formularz kontaktowy

Contact Us

5 EVENTS – Architekci Ślubów Marzeń

Biuro „5 Events – Architekci Ślubów Marzeń” powstało w 2010 roku z pasji do tworzenia niepowtarzalnych chwil, z myślą o parach pragnących powiedzieć „TAK” w nadzwyczajnym miejscu. Nasz zespół to siedem konsultantek, które na co dzień pomagają kreować i spełniać marzenia przyszłych małżonków. Specjalizujemy się w romantycznych, kameralnych ślubach w różnych zakątkach świata. Jeśli marzycie o wyjątkowej scenerii i planujecie ceremonię cywilną, kościelną, konkordatową, zaręczyny, odnowienie przysięgi małżeńskiej za granicą lub w Polsce, jesteśmy właśnie dla Was. Ślub w Grecji, we Włoszech, w pięknej Chorwacji, w Portugalii, w Hiszpanii, na Malcie, na Cyprze, na Słowacji, w Czechach, w Portugalii czy w rodzimej Polsce? W „5 Events – Architekci ślubów Marzeń” znajdziesz duży wybór wyjątkowych miejsc ślubnych. Dla zakochanych, którym marzy się egzotyczny ślub w tropikach, proponujemy Dominikanę, Saint Lucię, Kostarykę, Bahamy, Mauritius, Seszele, Tajlandię, Indonezję, Kenię, a także Meksyk czy Brazylię.

W bogatej ofercie swoje wymarzone miejsce ślubne znajdą wielbiciele zarówno santoryńskich tarasów widokowych, greckich, piaszczystych plaż, szumu morza, wodospadów, wulkanów, romantycznych ogrodów jak i klimatycznych kościółków oraz kapliczek. Wciąż się rozwijamy i poszerzamy naszą ofertę dzięki inspiracjom naszych par młodych i ich wyjątkowym ślubnym marzeniom. Butikowy ślub dookoła świata to coś, co nas wyróżnia. Miłość nie zna granic! Jeśli marzycie o miejscu, którego nie znaleźliście w naszej ofercie, możemy je przygotować na indywidualne życzenie. W ciągu ponad dekady naszej działalności, spełniliśmy marzenia blisko tysiąca Par. Poprowadzimy Was przez proces związany z formalnościami, a także zajmiemy się kompleksową oprawą ślubu, przyjęcia oraz kwestiami pobytu. Z naszego międzynarodowego doświadczenia skorzystało już wiele par z różnych krajów, takich jak: Polska, Wielka Brytania, Irlandia, Norwegia, Szwecja, Niemcy, Francja, Hiszpania, Włochy, Litwa, Słowacja, Ukraina, Gruzja, Chile, USA. Każdą podróż rozpoczyna pierwszy krok, dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i umówienia się na rozmowę z konsultantką ślubną.

JEDYNE CO NALEŻY ZROBIĆ,
TO DOSTARCZYĆ DO NAS ODPOWIEDNIE DOKUMENTY!

Wszystkie dokumenty niezbędne do ślubu cywilnego na Zakynthos należy przesłać na adres biura 5 Events. Dokumenty muszą być przygotowane przy pełnej konsultacji z naszą konsultantką ślubną, która prowadzi Parę Młodą przez wszystkie formalności. Po przekazaniu dokumentów 5 Events odpowiednio je przygotowuje, aby ślub został zawarty w legalny sposób oraz był ważny w Polsce. Bierzemy pełną odpowiedzialność za legalność ślubu cywilnego.

Dokumenty potrzebne do zawarcia ślubu cywilnego na Zakynthos

 

W przypadku pierwszego ślubu:

 • Akt urodzenia
 • Zaświadczenie o możliwości zawarcia związku małżeńskiego za granicą

 

Jeśli dla narzeczonych jest to kolejny ślub potrzebne będą następujące, dodatkowe dokumenty:

 • Osoba po rozwodzie – wyrok sądu oraz akt małżeństwa z adnotacją o rozwodzie
 • Wdowiec/wdowa – akt zgonu

Najczęściej zadawane pytania

Czy można zorganizować ślub LAST MINUTE na Zakynthos?

Tak, jest to możliwe. Organizacja ślubu last minute wymaga elastyczności, szybkiego działania i gotowości do pewnych kompromisów. Jeśli jesteście zdecydowani na taki krok, warto skonsultować się z menadżerkami ślubów, aby dowiedzieć się, jakie są możliwości.

Pomimo ograniczonego czasu na przygotowania, taka ceremonia może być równie wyjątkowa i pełna emocji. Oczywiście wymaga to elastyczności i gotowości do szybkiego podejmowania decyzji.

Czy ślub na Zakynthos jest tańszy niż organizowany w Polsce?

Nie można jednoznacznie stwierdzić, czy ślub na Zakynthos jest zawsze tańszy niż organizowany w Polsce, ponieważ koszty związane z ceremonią ślubną zależą od wielu czynników. Miejsce, standard usług i wiele innych a przede wszystkim ilu gości i czy uwzględnimy w budżecie koszty podróży i zakwaterowania dla wszystkich gości.

W jakim języku prowadzona jest ceremonia na Zakynthos?

Śluby cywilne na Zakynthos udzielane są w języku greckim. Jednak nie musicie się martwić, jeśli nie rozumiecie tego języka. Podczas ceremonii będzie obecna nasza koordynatorka ślubna lub tłumacz, którzy przetłumaczą całą ceremonię na język polski. Możecie również, w trakcie lub tuż po złożeniu oficjalnej przysięgi urzędowej, wypowiedzieć przysięgę małżeńską po polsku. Możecie przygotować własny tekst, skorzystać z naszych podpowiedzi lub zredagować przysięgę według swoich preferencji.

Co to jest mikro ślub na Zakynthos?

Szukacie wyjątkowego i spersonalizowanego sposobu na świętowanie miłości, I bez presji tradycyjnego wesela na dużą skalę? Jeśli tak, rozważcie mikro ślub! To wy jesteście najważniejsi jako Para, Wasza miłość i najbliżsi,  a nie stres  związany z organizacją wielkiej uroczystości.

6 powodów, dla których warto zdecydować się na mikro ślub na Zakynthos!

 • Więcej czasu z bliskimi,
 • kameralna, intymna atmosfera,
 • większe skupienie tego dnia wokół nowożeńców,
 • malownicza lokalizacja,
 • filmowe krajobrazy,
 • a do tego mniej stresu! Będą z Wami tylko Ci, którzy naprawdę chcą celebrować Wasz nowy rozdział w życiu!

Wspaniałą rzeczą w przypadku mikro ślubu jest to, że para ma znacznie większą swobodę w wyborze miejsca i może dostosować go mocniej do swoich marzeń. Na przykład, zamiast wydawać na setki talerzyków możecie przeznaczyć te pieniądze na piękną dekorację, detale i mocniejsze spersonalizowanie przyjęcia. Możne te środki przeznaczyć  na stworzenie pięknego romantycznego stołu dla siebie i bliskich, co pozwoli wszystkich spędzić wyjątkowy czas w niecodziennym anturażu.  Ostateczny wybór zawsze należy do Pary Młodej. Po takim dniu będziecie czuli, że ślub jest naprawdę dla Was

.

Czy śluby na Zakynthos są legalne?

Tak. Nasze biuro liczące 7 doświadczonych konsultantek zorganizowało ponad 1500 ślubów od 2010 roku i możemy się pochwalić 100% skutecznością w zakresie legalności organizowanych imprez w świetle prawa polskiego, międzynarodowego oraz kanonicznego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy bardziej wymagających prawnie ślubów – w tym międzynarodowych – jesteśmy tu dla Was. Konsultujemy dylematy, problemy i wszelkie wątpliwości ślubno-prawne tak, by osiągnąć wyznaczony cel – wymarzony ślub za granicą z zachowaniem jego legalności.

Zdecydowaliśmy się na ślub we dwoje na Zakynthos. Czy musimy mieć świadków?

Tak, świadkowie są konieczni. Nie martwcie się jednak – zorganizujemy ich, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Najczęściej świadkami ślubu we dwoje tzw. elopement są konsultantka ślubna, fotograf lub inna osoba.

Czy miejsce ślubne na Zakynthos będzie wynajęte tylko dla nas?

Miejsca prywatne – np. tarasy widokowe, ogrody – są najczęściej wynajmowane na wyłączność. W miejscach publicznych – czyli głównie na plażach – nie ma takiej możliwości. Zawsze staramy się jednak znaleźć malownicze miejsce na uboczu, z dala od turystów, leżaków i parasol. Ceremonia rozpoczyna się wtedy w godzinach późno-popołudniowych, gdy turyści wracają już do swoich hoteli. Jednak w przypadku wyboru miejscu publicznych nie możemy zagwarantować Wam intymności wydarzenia.

pfr