Opinie

WŁOCHY 24.04.2023 KAROLINA & MIŁOSZ

Dzień dobry Pani Agnieszko,

jesteśmy w Polsce, niestety magiczny czas w Toskanii dobiegł końca.

Chcieliśmy podziękować za profesjonalną organizację ceremonii ślubnej, efekt przerósł wszelkie nasze oczekiwania – miejsce, dekoracje, oprawa muzyczna wszystko piękne.

Konsultantka na miejscu Pani Agnieszka Goc – po pierwsze profesjonalna, ale co ważniejsze bardzo kontaktowa i sympatyczna.

Restauracja – pyszne jedzenie, a widok zapierał dech w piersiach.

Pozdrawiamy serdecznie Karolina i Miłosz

2023

Dobry wieczór Pani Agnieszko,

Dziękuję za dokumenty.  W tym tygodniu odebraliśmy nasz odpis aktu małżeństwa z urzędu w Gdańsku-także dopełniliśmy już prawie wszelkich formalności.

Korzystając z okazji, chcielibyśmy bardzo Pani podziękować za organizację dla nas tego cudownego dnia. Dziękujemy za przeprowadzenie nas przez cały proces przygotowań i późniejsza pomoc z dokumentami. Bardzo to doceniamy!  Chcielibyśmy przekazać również podziękowania dla Pani Agnieszki Goc, która zaopiekowała się nami w tym dniu i przeprowadziła nas przez wszelkie formalności jak i była dla nas ogromnym wsparciem. Dodatkowo pięknie przygotowała dla nas miejsce zaślubin, zupełnie się tego nie spodziewaliśmy. To był wyjątkowy, bardzo wzruszajacy dla nas dzień, a organizacja naprawdę przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Bardzo, bardzo dziękujemy! Dodatkowo chcielibyśmy wyrazić nasze ogromne zadowolenie ze współpracy z nasza fotografką Paulą Steuer, która uwieczniła ten cudowny dzień i stworzyła przy tym wspaniałą atmosferę.

Serdecznie Panie pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów.

Weronika i Robert

2022

Szanowna Pani Agnieszko,

chciałem serdecznie podziękować! Było magicznie, a Wasza asysta sprawiła, że było to dla nas wyłącznie przyjemnością! Wszystko zostało przygotowane perfekcyjnie i tak jak to sobie wymarzyliśmy! Uwolniliście nas od całej strony formalnej i organizacyjnej i dzięki temu mogliśmy się skupić na świętowaniu. Współpraca z Wami to czysta przyjemność! Pozdrawiamy i dziękujemy!! :))

Z wyrazami szacunku,

Michał XXX

IMG_4550
IMG_4525

Chorwacja 29.06.2022 Anna & Tomasz

Pani Agnieszko,

Chciałam podziękować w imieniu moim oraz mojego męża podziękować ze spełnienie naszego marzenia o ślubie za granicą. Było magicznie – tak jak sobie tego wymarzyliśmy.  Goście byli zachwyceni i bawili się do samego końca – nie spodziewaliśmy się, ze zrobi się z tego mała impreza i będzie tyle tańców.

Niezapomniany dzień ❤️❤️❤️ Dziękujemy raz jeszcze. 

Dominikana 30.03.2022 Marta & Paweł

Pani Kasiu dziękuję za organizację naszego ślubu. Był piękny ? Dziewczyny, które były z nami Iza, Andżelika i Natalia fotografka też bardzo miłe ?

Więc dziękuję jeszcze raz i będę polecać państwa firmę ?

Dominikana 3.01.2022 Wojtek i Magda

Dzień dobry Pani Kasiu, bardzo dziękujemy Pani i całej ekipie 5events za pomoc w organizacji naszego ślubu ?

Jesteśmy bardzo zadowoleni z całej realizacji, ślub był przepiękny ?

Pozdrawiamy gorąco!

Kreta 9.09.2021 Joanna & Przemysław

Dziękujemy bardzo za wszystko co Państwo dla Nas zrobiliście. Pani Kasiu Pani szczególnie dziękujemy za opiekę, doradztwo dużo cierpliwości do mnie i do męża 🙂 Prosimy przekazać wyrazy wdzięczności Pani z biura podróży oraz Justynce która opiekowała się nami na miejscu. Doceniamy czas poświęcony na rozmowy telefoniczne oraz kontakt meilowy. Wszystko było dopięte na ostatni guzik a śmiem twierdzić, że tych guzików było bardzo dużo. Ceremonia jak z bajki. Nasza rodzina i bliscy zachwyceni. My… wiemy, że lepiej trafić nie mogliśmy niż na 5 Events. Jeśli kiedykolwiek, ktokolwiek zastanawiałby się jeszcze nad takim ślubem – polecam. Przeżycie niesamowite, wśród samych najbliższych. Dziś oboje z Przemkiem wiemy, że podjęliśmy najlepszą decyzję, jeśli chodzi o TEN właśnie dzień… a teraz mamy dobry start tworząc resztę właśnie TYCH NASZYCH już wspólnych dni… oby kolejne decyzje były równie trafione.

Zakynthos 2.09.2021 Anastassia & Maciej

Dzień dobry Pani Kasiu  ❤️

Bardzo nam miło, a gdzie tam bardzo, po prostu ogromnie ?

Dla nas to był ważny moment w życiu i bardzo się cieszymy, że to Pani była obok nas tego dnia i dzięki Pani obył się nasz ślub marzeń!

Serdecznie dziękujemy i życzymy żeby na drodze Pani spotykała tylko dobrych, życzliwych i zadowolonych ludzi ?

Zakynthos 31.08.2021 Wiktoria & Tomasz

Dziś wróciłam wspomnieniami na Zakynthos. Cóż to był za dzień… Dzięki Waszej pomocy i wsparciu udało nam się osiągnąć niemożliwe w zaledwie 3 miesiące. Wspaniale było z Wami współpracować. Dzień naszego ślubu był dla nas czymś tak wyjątkowym, rodzinnym, intymnym… Było cudownie i nie marzyłam nawet o takiej uroczystości. Wszystko było IDEALNIE. Mogłabym powtarzać ten dzień w kółko i w kółko.

Kreta 24.06.2021 Beata & Patryk

Bardzo byśmy chcieli podziękować za organizacje ślubu było wszystko tak jak sobie wymarzyliśmy <3

Korfu 24.06.2021 Justyna & Kamil

Powtórzę się, ale jeszcze raz serdecznie dziękujemy, dzięki Pani spełniło się nasze marzenie.

Cała rodzina była wzruszona po obejrzeniu filmiku z ceremonii.

Mam już kilka zapytań od koleżanek o szczegóły organizacji ślubu za granicą 🙂

Oczywiście poleciłam 5Events i oczywiście współpracę z Panią <3

 

Państwo Fabisiewicz

Rodos, 27.09.2021

Dzień dobry Pani Bernadetto,

Piszemy do Pani, ponieważ chcielibyśmy zarówno Pani jak i firmie 5 Events gorąco podziękować za zorganizowanie ceremonii ślubnej wraz z kolacją dla nas jak i naszych gości.
Byliśmy zachwyceni i zauroczeni tym, jak wszystko udało się dograć, mimo tak wielu kwestii, które wymagały omówienia.
Niezmiernie dziękujemy za Państwa profesjonalizm i zaangażowanie w organizację uroczystości oraz za liczne niespodzianki przez Panią przygotowane – byliśmy naprawdę bardzo miło zaskoczeni.
To był wyjątkowy dla nas czas i dzięki Państwa firmie urzeczywistniliśmy swoje marzenie i będziemy mieć wspaniałe wspomnienia związane z tym dniem.
Z czystym sumieniem będziemy polecać Państwa usługi wśród naszego grona znajomych, zarówno w środowisku prywatnym jak i zawodowym.
Jeszcze raz bardzo dziękujemy 🙂

P.S. Przesyłamy jedno pamiątkowe zdjęcie z tego wyjątkowego dla nas dnia 🙂
Pozdrawiamy,
Państwo Fabisiewicz

Martyna i Wojciech

Rzym

Witamy,
Pani Bernadetto, pragniemy raz jeszcze serdecznie i z całego serca podziękować za zorganizowanie tak ważnego dla Nas wydarzenia jakim był ślub w Rzymie. A w nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przesyłamy w załączniku kilka fotek do wykorzystania przez 5Events 🙂
Serdecznie pozdrawiamy,
Martyna i Wojciech 🙂

rzym2
rzym3
rzym1

Eunika i Grzegorz

Santorini 07.06.2021

Dzień dobry Pani Karolino.

Dzisiaj znalazłam chwilkę czasu, aby bardzo podziękować Pani za przepiękną organizacje ślubu! Było idealnie ? jak w bajce ? wszyscy byli oczarowani całą scenerią ?

Ślub marzeń to mało powiedziane ????‍♀️?‍♂️

Podsyłam kilka zdjęć a za 1-2 miesiące dostaniemy całość od fotografa to również cos podeśle.

Dziękujemy jeszcze raz ?

Eunika i Grzegorz

slub-za-granica-7
slub-za-granica-2
slub-za-granica-1
slub-za-granica-3
slub-za-granica-5
slub-za-granica-6
slub-za-granica-8
slub-za-granica-10
slub-za-granica-9
slub-za-granica-11
slub-za-granica-4

Danusia i Mateusz

Justynko ?❤,

Nie wiem, co napisać… 🙂 Mimo tego, że od greckiej ceremonii minął już tydzień, my nadal jesteśmy w szoku… W tak ogromnym, że nie możemy znaleźć słów, by opisać to co się właśnie wydarzyło!
Po prostu było to wyśnioną bajką, romantyczne, wspaniałe miejsce, sympatyczni urzędnicy, no i przecudowna Ola, która nawet biegała za gałązkami oliwnymi, bo coś tam sobie wymyśliłam.. ? Dziewczyny, jesteście NAJLEPSZE! Podziękowania ze łzami w oczach to za mało. Jesteście bohaterkami, aniołami po prostu! Cała opieka, wsparcie w formalnościach, wszystkie niezbędne informacje, rozładowywanie stresu poprzez mail, telefon czy już osobiście przez Olcię jest nie do opisania. Profesjonalistki, perfekcjonistki i po prostu fantastyczne babki z pasją i najlepszymi pomysłami pod słońcem. ❤
Było wspaniale, lepiej być nie mogło. 🙂 100/10. Nie zmieniajcie się, proszę, i nadal twórzcie takie niezapomniane chwile dla Nowożeńców na całym świecie!
Ślemy gorące pozdrowienia i głośne – „Dzięę-kuuu-jeee-myyy!” ❤?❤
Danusia i Mateusz
Ślub za granicą
Ślub za granicą
Ślub za granicą

Paulina i Mateusz

Dzień dobry Pani Agnieszko,

Chciałabym serdecznie podziękować Państwu za organizację naszego ślubu w Chorwacji 🙂
Wszystko przebiegło zgodnie z planem i oczywiście było pięknie…
Cieszymy się, że w tak krótkim czasie udało się to wszystko zorganizować tak jak chcieliśmy 🙂
Szybko otrzymaliśmy też przetłumaczone dokumenty.
W załączeniu przesyłam kilka fotek (wyszły cudnie).
Dziękujemy jeszcze raz i pozdrawiamy !

P.s w załączeniu przesyłam trochę słońca 🙂
Paulina i Mateusz

slubza-granica-3
slubza-granica-5
slubza-granica-4
slubza-granica-1
slubza-granica-2
slubza-granica-6
slubza-granica-7

Karolina i Piotrek

Witamy serdecznie,

na Nowy Rok chcielibyśmy złożyć całej ekipie 5 Events najserdeczniejsze życzenia- wielu pięknych chwil w Roku 2015. Nie życzymy sukcesów, ponieważ z takim podejściem i profesjonalizmem na pewno osiągniecie wszystkie zamierzone cele.

Wracając wspomnieniami do naszej ceremonii musimy przyznać, że nie była ona do końca taka, jaką sobie wymarzyliśmy…
Przeszła bowiem nasze najśmielsze oczekiwania i marzenia! 🙂 Szczególne podziękowania dla Lidii- naszej patronki. Dziękujemy, że nas wysłuchałaś i zorganizowałaś nasz ślub wpisując się tak idealnie w nasze upodobania i oczekiwania. Było cudownie. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że zdołałaś nas namówić na zespół- był absolutnie fenomenalny. Godny polecenia KAŻDEJ młodej parze. Zresztą jak pozostałe komponenty naszego ślubu- od przepięknego miejsca ceremonii, florysty, fryzjera, na fantastycznej restauracji z przepysznym jedzeniem i przeuroczą właścicielką kończąc.
Jeszcze raz- wielkie dzięki za przepiękne wspomnienia na całe życie…

P.S. Załączamy pamiątkowe zdjęcie 😉

Pozdrawiamy serdecznie,
Karolina & Piotrek

slub-(1-of-1)

Alicja i Grzegorz

Witam ?
Dziękujemy bardzo, ale to bardzo za zorganizowanie dla nas pięknego ślubu jedynego w swoim rodzaju …?
Był to dla nas cudowny, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju DZIEŃ?
Organizacja, kontakt i miejsce na duży PLUS !!!!
Nie spodziewaliśmy się, nadal jesteśmy pod wielkim wrażeniem, wspominamy miło i pewnie będziemy przez kolejne wspólne lata ?
Dzięki Wam ?
Cieszymy się, że mogliśmy skorzystać z Państwa oferty!

Magdalena i Tomasz — Włochy, 25.08.2020

Marzena i Marcin — Włochy, 31.08.2020

Korzystając z okazji chciałam serdecznie podziękować za bardzo sprawną organizację naszego ślubu. Dzięki Państwu ten dzień był naprawdę wyjątkowy. Było pięknie, wygląd ostateczny dekoracji bardzo pozytywnie nas zaskoczył i spełnił nasze oczekiwania.
Jedynie pogoda nie chciała współpracować, ale niestety tego nikt zmienić nie mógł ? Bardzo proszę przekazać podziękowania oraz pozdrowienia Pani Agnieszce, która tam na miejscu zajęła się dosłownie wszystkim i o nic nie musieliśmy się martwić. Dziękujemy również za przesympatyczną i profesjonalną Panią fotograf, nie możemy się doczekać efektów jej pracy. Całość współpracy naprawdę bezproblemowo, na wysokim poziomie i na pewno będziemy dalej polecać firmę 5 Events ?

Pozdrawiam serdecznie

Marzena & Marcin
Włochy 31.08.2020

Paulina i Damian — Chorwacja, 02.09.2020

Dzień dobry,
Podsyłam nasze zdjęcia ? Jeszcze raz dziękujemy za pomoc w naszym dniu. Mam nadzieję, że zobaczycie to tez na zdjęciach jak było pięknie ?
Pozdrawiam

Paulina & Damian
Chorwacja 02.09.2020

02.09.2020 Paulina & Damian

Aneta

Witam Pani Bernadetto ?
Wróciliśmy już z Dominikany i jesteśmy po ślubie.  ? Dziękujemy za zorganizowanie wszystkiego. Ceremonia się udała i cieszymy się, że wybraliśmy Wyspę Saona- miejsce bajeczne ?

Pozdrawiam serdecznie
Aneta

Sandra & Roman – Rodos – lipiec 2016

Joasiu

Dziękujemy Ci raz jeszcze za wszystko co dla nas zrobiłaś a przede wszystkim za to jak to zrobiłaś.
Twój wkład i atmosfera jaka stworzyłaś podczas organizacji naszego ślubu zostawiła same miłe wspomnienia 🙂 Zawsze młode pary narzekają, że załatwienia samej uroczystości nie należą do przyjemnych. My mamy zupełnie inne zdanie.

Współpracując z tak ciepłymi i serdecznymi osobami jak Ty to czysta przyjemność. Dziękujemy z całego serca 🙂

Sandra & Roman
Rodos – lipiec 2016

Dominika i Piotr
Włochy – Liguria

Foto: Studio AvantGarda www.avangarda.com

Pani Agnieszko,
Przed kilkoma dniami wróciliśmy z podróży poślubnej i chcielibyśmy serdecznie podziękować Pani oraz całemu zespołowi za organizacje naszego ślubu. Było naprawdę cudownie, a rzeczywistość zdecydowanie przerosła nasze najśmielsze oczekiwania 🙂

Przepiękne miejsce, wspaniały Ksiądz Janek, bardzo miła i pomocna Pani Agnieszka oraz urocza właścicielka apartamentu oraz restauracji Monika – naprawdę nie moglibyśmy trafić lepiej. Dzięki Państwu przeżyliśmy jedne z najpiękniejszych chwil naszego życia, za co będziemy na zawsze wdzięczni. Zarówno my, jak i nasi goście czuliśmy się, jak w bajce.

Jesteśmy pod wrażeniem Państwa profesjonalizmu oraz życzliwości.

slub-za-granica-opinia-3
slub-za-granica-opinia-2

Katarzyna

Witaj Lidio 😉

Nareszcie troszkę sie ogarnęliśmy po wakacjach i mam czas aby pozbierać kilka myśli 😉 Chcieliśmy jeszcze raz bardzo bardzo podziękować za Twoja wspaniała prace i organizacje naszego jakże bajkowego i wymarzonego ślubu ;)) Mam nadzieje ze będzie dane nam kiedyś się spotkać i porozmawiać przy jakiejś smacznej kawce 😉 a do tej pory będziemy myśleć o Tobie bardzo ciepło i promować Twoja profesjonalna firmę 😉

Serdecznie Pozdrawiam
Katarzyna

Witam! Pani Angeliko dziekujemy serdecznie za wspaniała organizacje i opiekę nad nasza parka! Wszystko udalo sie wyśmienicie i jestesmy bardzo zadowoleni! Od dzisiaj jestesmy w Budapeszcie wczoraj jeszcze w Wiedniu!

Dziekujemy i pozdrawiamy!

Karolina & Piotrek

Witamy serdecznie,

na Nowy Rok chcielibyśmy złożyć całej ekipie 5 Events najserdeczniejsze życzenia- wielu pięknych chwil w Roku 2015. Nie życzymy sukcesów, ponieważ z takim podejściem i profesjonalizmem na pewno osiągniecie wszystkie zamierzone cele.

Wracając wspomnieniami do naszej ceremonii musimy przyznać, że nie była ona do końca taka, jaką sobie wymarzyliśmy…
Przeszła bowiem nasze najśmielsze oczekiwania i marzenia! 🙂 Szczególne podziękowania dla Lidii- naszej patronki. Dziękujemy, że nas wysłuchałaś i zorganizowałaś nasz ślub wpisując się tak idealnie w nasze upodobania i oczekiwania. Było cudownie. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że zdołałaś nas namówić na zespół- był absolutnie fenomenalny. Godny polecenia KAŻDEJ młodej parze. Z resztą jak pozostałe komponenty naszego ślubu- od przepięknego miejsca ceremonii, florysty, fryzjera, na fantastycznej restauracji z przepysznym jedzeniem i przeuroczą właścicielką kończąc.
Jeszcze raz- wielkie dzięki za przepiękne wspomnienia na całe życie…

Pozdrawiamy serdecznie,
Karolina & Piotrek

Magdalena i Wojtek

Ach wspomnienia!

Wciąż z niedowierzaniem wspominamy nasz wielki Dzień, który pozostanie w naszej pamięci na długie, długie lata.
Serdecznie dziękujemy Wam dziewczyny (Lidia i Ela) za trud i poświęcenie, które włożyłyście, aby spełnić nasze marzenie oraz za tak wspaniałą uroczystość.

Z pozdrowieniami
Magdalena i Wojtek

PS. Do zobaczenia w Wieliczce!

Ania i Łukasz

Podziękowanie za wspaniały ślub

14.09.2014 r. wkroczyliśmy na nową drogę życia celebrując nasz ślub na Santorini. Tego dnia spełniły się wszystkie nasze oczekiwania. Wszystko było wspaniale przygotowane. Dopilnowane były najmniejsze szczegółów. W sposób niezapomniany przebiegła uroczystość, we wspaniałej atmosferze oraz niecodziennej dekoracji. Wszystko na najwyższym poziomie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a do tego w obecności bardzo sympatycznych świadków 🙂

Serdeczne słowa uznania dla Ciebie Lidio oraz Eli za zaangażowanie w realizację naszego ślubu. To był nasz najpiękniejszy dzień. DZIEKUJEMY!!!!!

Lidio jest prawdziwą Wróżka, a Ela cudownym fotografem, będącym dopełnieniem całości 😉

Polecamy wszystkim szukającym idealnego miejsca na ślub by wybrali się na Santorini.

Pozdrawiamy serdecznie Ania i Łukasz 🙂

Ślub 2014

Hej Lidka:)

z szerokim uśmiechem od ucha do ucha potwierdzamy, że doszły dokumenty.
Od razu i bez problemu zarejestrowaliśmy się w USC. A więc jednak się
udało!!!:) Teraz już tylko przed nami jedno zadanie – żyć długo i
szczęśliwie:)

W załączeniu do wiadomości dla Ciebie oraz celem pochwalenia się i podzielenia – polski akt z USC:)

Jeszcze raz dzięki za wszystko i oby do rychłego zobaczenia:) mamy też nadzieję, że przez nasze opowieści i rekomendacje trafi do Ciebie trochę „zagubionych” par, które na razie nie wiedzą jak urządzić ślub z bajki, a to przecież takie proste…

Pozdrawiamy
Monika i Szymon

Ślub na Santorini – 21 września 2014

Chcieliśmy podziękować firmie 5Events za wspaniałą organizaję naszego ślubu 21 września 2014 roku na Santorini. Ślub był zorganizowany perfekcyjnie,szczegóły dopracowane z ogromną starannością co sprawiło,że ten dzień był dla nas wyjątkowy. Pani Lidia i jej pracownice zadbały o wszystko,co oszczędziło nam zbędnego w tym dniu stresu. Firmę 5Events szczerze polecamy wszystkim,którzy marzą o wyjątkowym i niepowtarzalnym ślubie 😉

Z pozdowieniami Marta i Irek

Ślub na Santorini – wrzesień 2014

Jesteśmy bardzo zadowoleni z Waszych usług i pełni podziwu profesjonalizmu! To jest to czego każda para oczekuje, Zwłaszcza w takim czasie, kiedy głowa myśli są gdzie indziej.Pozdrawiamy już z Krety!
MKE

Ślub na Rodos – 9 września 2013

W dniu 9.09.2013- odbył się nasz ślub na Rodos; cudowny, słoneczny, piękny. Chcielibyśmy gorąco podziękować p. Lidii, która perfekcyjnie wszystko zorganizowała. Na każdym kroku byliśmy przyjemnie zaskoczeni, że da się spełnić marzenia,a w osobie Lidii odkryliśmy przesympatyczną osobę, która swoją energią zarażała nas i naszych gości. Za profesjonalizm i organizację serdecznie dziękujemy całemu zespołowi 5 Events. A zdjęcia z sesji w wykonaniu p. Eli Barteczko zachwycił nas, rodzinę, znajomych i znajomych znajomych:))

Pozdrawiamy: Alicja i Paweł

Ślub na Kos – 08 września 2014

Witam serdecznie:)

Pani Lidio, ślub 8.09.2014 na KOS udał się wspaniale.Bardzo dziękujemy za super organizację:) Paulina i Emma świetnie się sprawowały, przed ślubem i podczas.Było nam bardzoo miło.

Także jeszcze raz bardzo dziękujemy 5 Events:)

Pozdrawiamy
Patrycja & Grzegorz

Ślub na Teneryfie

Witam.
Mam nadzieję, że wyjazd na Korfu był udany:) My na Teneryfie bawiliśmy się świetnie. Ślub wyszedł cudnie. Pierwszy raz byłam na mszy odprawianej w czterech językach (polski, angielski,łacina i hiszpański:)). Ksiądz przesympatyczny!Bardzo dziękujemy za pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności.
Czekamy teraz na zdjęcia od fotografa.
Pozdrawiamy
Alicja i Grzegorz

Ślub 2013

Witamy serdecznie Pani Lidio 🙂

Bardzo dziękujemy za życzenia świąteczne i także życzymy radosnych i pełnych słońca świąt.
W ramach podziękowania za niesamowite ciepło i profesjonalizm w przygotowywaniu naszego najwspanialszego dnia w życiu z wielką radością zasilimy galerię szczęśliwców 🙂 nasz ślub był przepiękny, a chwile niezapomniane… Z całego serca dziękujemy. Jesteśmy szczęśliwi, a miłość wypełnia nasze życie.
Jeszcze raz dziękujemy 🙂
Pozdrawiamy
Kasia i Paweł

Ślub na Cyprze 2014

Pani Lidio dziękujemy serdecznie za organizacje naszego ślubu, było świetnie nie mamy nic do zarzucenia a wręcz przeciwnie. Wielkie pochwały dla Angeliki i Karoliny jesteśmy bardzo zadowoleni z ich pomocy. Czekamy teraz na dokumenty i pozdrawiamy serdecznie.

Łukasz i Aneta

Ślub na Rodos 2013

Witamy,

Pani Lidio chcieliśmy serdecznie podziękować za zorganizowanie nam pięknego i kameralnego ślubu na Rodos, wszystko było naprawdę idealnie przygotowane. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi, że spośród kilku ofert różnych organizatorów ślubów za granicą to właśnie 5 Events wybraliśmy. Dzięki temu mamy piękne zdjęcia i piękne wspomnienia, które będą towarzyszyć nam do końca życia.

Monika i Daniel 🙂

Ślub na Rodos 2013

Witam,

pragniemy serdecznie podziękować pani Lidii za sprawną organizację naszego ślubu na Rodos. Właśnie otrzymaliśmy zdjęcia od naszych fotografów i patrząc na nie w ten listopadowy, deszczowy dzień, raz jeszcze potwierdza się, że ślub w takich właśnie okolicznościach był trafionym wyborem. Również wybór organizatora ślubu , czyli 5 events, uważamy za jak najbardziej właściwy. Atmosfera współpracy była przyjazna, a pani Lidia bardzo pomocna zarówno podczas przygotowań, jak i na miejscu, co wiele ułatwiło i pozwoliło na podejście do tego wydarzenia praktycznie bezstresowo. Jesteśmy także bardzo zadowoleni ze współpracy z parą fotografów oraz efektu końcowego ich pracy.

Pozdrawiamy,
Ania i Damian

Ślub w Grecji – 29 maja 2013

Witaj Lidiu!Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKUJĘ za ślub:) Miałaś rację, ze ceremonia trwa tylko chwile, a później wspomina się ten moment przez zdjęcia. Bardzo się cieszymy, ze Ela mogla być i uwiecznić te chwile. Artur najbardziej żałuje, ze nie zrobiliśmy ślubu razem z przyjęciem dla gości, a ten w Polsce mogliśmy sobie darować, bo jesteśmy już zmęczeni tymi przygotowaniami:( A i tak największym szalem będzie to, które mieliśmy w Grecji. Niestety, czasu nie cofniemy… Maż, żona jakoś wchodzi w krew ;)) Będziemy czekać na dokumenty i odezwę się jak tylko dotrą:)

POZDRAWIAM SERDECZNIE:*